שאלות ותשובות

מעצב מתכנת זה לא אותו דבר?

התשובה הישירה היא לא. המעצב אחראי על עיצוב האתר והמתכנת מעביר את העיצוב לאתר וכך בונו אותו. כמו כן אם תשאלו מתכנת בשפות תכנות כמו c++ או למשל java. הוא יגיד לכם שמי שבונה אתרים הוא מעצב אותו מכיוון שספת התכנות היא שפת תכנות עיצובית שמובנת בתגים ומאפיינים לעיצוב התגים ולא שפת תכנות לוגריתם מובנת בפונקציות. כך שאם שואלים אותי ישירות אני אומר בונה אתרים.

מזה דף נחיתה?

דף נתיחה הוא דף אינטרנט שיכול להיות אחד מדפי האתר ויכול להיות הדף היחידי באתר. בכל מקרה הדף הוא דף מכירתי אשר מודגש בו המכירה בכותרות מובלטות תמונות להמחשה של המוצר או השירות שהעסק מציע למכירה. הדף חייב להכיל לפחות אחד מאמצעי התקשרות עם הלקוח כמו טלפון, טופס להשארת פרטים וכתובת העסק.

חוץ מגוגל איפה אני יכול להפיץ את אתר שלי?

פרסום האתר בחינם יכול להיות בכל מקום באינטרנט שאפשר לרשום טקסט או להעלות קבצי מדיה. המקומות הנפוצים ביותר הם הרשתות החברתיות אשר אפשר בעזרתם להגיע אל החברים או קבוצות עם נושא משותף. כמו כן ניתן היכנס לפורטלים או פורומים בכדי לפרסם את האתר בדרך עקיפה כאשר אתה משתף מידע וככל המידע יהיה יותר מעניין כך הוא יוביל לפרסום טוב. אם יש לכם כסף לפרסום ישנם הרבה אתרים שמציעים מקומות פרסום בשטח האתר שלהם.

בכדי לפרסם במקומות אלו בדרך כלל צריך תמונה טובה שתמשוך את צומת לב הצופה ומשפט מכירת שיגרם לאנשים ללחוץ על המודעה שתוביל אותו לדף נחיתה.

מה הבדל בין לבנות אתר לבין לקדם אתר?

בניית אתר זה תהליך אשר בסופו ניתן לצפות באתר בדרך דפדפן עם חיבור לאינטרנט. קידום האתר הוא היכולת לראות את האתר בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש. למשל אם אחפש "מזון לכלבים" אני אקבל במנוע חיפוש תוצאות ובכדי שהאתר יופיע בתוצאות הללו יש צורך בקידום האתר.

כמה עולה לי לתחזק אתר?

תחזוקת אתר משתנה ביו אתר לאתר יש אתרים שמצריכים צוות שלם של אנשים ויש אתרים שמצריכים שעה שעתיים בחודש. לרוב זה תלוי בגודל החברה. אם יש לכם אתר לעסק קטן עד בינוני תחזוקת האתר יכולה לעלות בין 150 ₪ ל- 600 ₪.

כמה עולה לבנות אתר?

המחירים משתנים בהתאם לצורך הלקוח. מחיר סטנדרטי לבניית אתר הוא 5000 שקלים שזה כולל מעצב ומתכנת. אם רוצים להוזיל את העלויות ויש לכם ידע באתרים אפשר לקנות דומיין ואחסון לאתר ב15 שקלים לחודש בחברת box.co.il. אחרי הקניה להתקין מערכת וורדפרס ולבסוף לבחור תבנית חינמית כך שכל האתר יעלה לכם 15 שקלים בחודש ולדעתי אם אתם מקשים יש להם ישרות לקוחות ממשש טוב והם יעזרו לכם במה שאתם מקשים.

אם עשיתי לכם את הרושם שבניית אתרים היא דבר זול אז אני מתנצל אכן אפשר להוזיל עלויות אך אם אתם רוצים אתר מקצועי ברמה גבוה ובעיצוב חדיש יש לשלם הרבה יותר והמחירים נעים בין 12000 ל 25000 לאתרי תדמית ופורטלים. אם יש לכם עסק לניהול חנות או ניהול נתונים בצורה מורכבת המחירים מתחילים ב 15000 עד ל 200000. טוב אז למה זה כל כך יקר אתם שואלים אז הסיבה היא שעות עבודה, בכדי לבנות פורטל, חנות או אתר תדמיד בעיצוב חדיש זמן העבודה הוא הרבה יותר גדול מאשר כמה קלקים ויש לכם אתר וורדפרס כמו כן גם אנשי המקצוע צריכים להיות יותר איכותיית ולפיכך הם דורשים יותר כסף.

 

 

.

יש הוכחות שבזכות אתרים יש יותר לקוחות

יש הוכחות שהפרסום באינטרנט עובד ☺. תוכל לשאול כל ב אדם שיש לו אתר אינטרנט כמה לקוחות הגיעו דרך האתר ואם אתה היחיד מהמקרים שלך אני יכול להפנות אותך ללקוחות שלנו בכדי שתקבל רושם להצלחות שיש לאנשים שבנו אתר ופורסמו או קידמו אותו באינטרנט.

האם אני יכול עקוב כמה אנשים נכסו לי אתר?

בכדי לעקוב אחרי הכניסות לאתר יש תוספים שונים אשר יכולים לתת לכם אפשרויות שונות בכדי למדוד את כמות האנשים שנכנסים לאתר ומהיכן. הדרך הכי טוב למדוד את כמות המשתמשים שנכנסים לאתר היא לחבר לאתר את Google Analytics. חיבור של גוגל אנליטיקס לאתר מאפשר לעקוב אחרי כניסות אנשים באתר, לנתח את המאפיינים של אנשים אלו, אופן הניווט שלהם באתר ומאיזה מכשרים ודפדפנים הם צפו באתר.

אני צריך מחשב מיוחד בכדי לעשות שינויי באתר שלי?

אין צורך במחשב עם מאפיינים מיוחדים. מערכת וורדפרס היא מערכת שתואמת לכל הדפדפנים ולכל מחשב. המערכת  גמישה מאוד וניתן לשנות בה תכנים גם דרך מכשירים ניידים.

מה צריך מקדם האתרים שהאתר שלי יהיה מקום ראשון?

זמן – מכיוון שלוקח כמה חודשים בכדי לקדם מילות חיפוש למקומות הראשונים של גוגל.

מידע – בכדי לקדם את האתר איש קידום האתרים צריך לפרסם מאמרים, מאמרים אלו יהיו מקודמים בגוגל ובכדי לכתוב מאמרים צריך כמה שיותר מידע על העסק.

מי מתחזק את אתר שלי?

אנחנו יכולים לתחזק לך את האתר. תחזוקת האתר מצריכה ידע בסיסי בוורדפרס כך שכל אחד יכול בעצם לחזק את האתר שלו. לרוב חברת WPDD מתחזקת אתרים כחלק מהשירותים אחרים שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו.

מי נחשף לאתר שלי?

כלום יכולים להיחשף לאתר שלך מכיוון שהוא מחובר לאינטרנט. ניתן לגשת לאתר בגישה ישירה, פשוט לכתוב את כתובת האתר בשורת הכתובת בדפדפן אך לרוב הגישה לאתר תהיה דרך מנועי חיפוש או דרך לינקים של אתר שיכולים להיות מופצים ברשתות חברתיות, פורמים, פורטלים ובתפוצת אימיילים.

איפה אפשר לחפש את אתר שלי?

יש מנועי חיפוש שונים שאפשר דרכם לחפש אתרים בין הבולטים הם google, bing, yahoo . בכל אחד מהם יש שורת חיפוש שאפר דרכם לחפש את האתר. כמו כן יש לזכור שכל מנוע חיפוש מקדם את תוצאות החיפוש לפי הפרמטרים שלו. אתרים פופולריים יופיע בתוצאות מנועי החיפוש במקומות הראשונים. אתרים ללא כניסות לא יופיע בכלל במנועי החיפוש.

האם אני צריכה לספק לך תמונות או אתה מביא מישהו שמצלם לי את העסק?

הכל תלוי באיזה חבילת בניית אתרים אתה בוחר. בחברת WPDD יש כמה הצעות מחיר לבניית אתרים ללקוחותיה. הצעת מחיר הבסיסית קהילתית לא כוללות צלם מקצועי כך שרצוי מאוד שהלקוחות שבוחרים את האתר הזה יצלמו בעצמם תמונות ויעבירו אלינו את תמונות בכדי שנטמיע את תמונות בעיצוב האתר. בצעת המחיר המורחבת חברת WPDD תשכור צלם מקצועי שיעשה יום צילומים לך ולעסק.

איך זה יעזור לי לקדם את העסק שלי?

קידום העסק קשור מאוד חזק לפרסום ותדמית. חברת WPDD דואגת לעסק שלך בכל מה שקשור תדמית ופרסום העסק אינטרנט. האתר שנבנה עבור העסק יהיה אתר בעל דגש על יוקרה, איכות גובה וחווית משתמש נוחה לפעולה. איכות בגובה של אתר יכול למשוך לקוחות ליצור קשר עם העסק וכך לגרום לגידול של ההכנסות.

האם אפשר לראות דוגמאות חדשות של אתרים שבנית?

כמובן, בתיק העבודות שלנו יש לנו תמונות של אתרים שבנינו.