קידום אורגני

קידום אורגני הוא קידום תוצאות חיפוש ממנועי חיפוש כגון גוגל, בינג או יאהוו. כאשר מקישים במנועי חיפוש ביטוי מסוים שקשור לאתר שלי, בתוצאות החיפוש יופיע כותרת, קישור וכיתוב קצר. לחיצה על הכותרת תוביל לקישור שמצוין תחתיו.
מקדם אתרים בצורה אורגנית ( קידום אורגני ) גורם לכך שהקישור בתוצאות החיפוש של גוגל לא יופיע בעמודים פנימים אל הוא מקדם אותו לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש עבור ביטויי חיפוש מסוימים.קידום אורגני

למה צריך קידום אורגני?

חשיפה רחבה מובילה להגדלת מכירות. החשיפה באינטרנט נעשית על ידי הוספת קישורים בתוצאות חיפוש או ברשתות חברתיות. קידום הקישורים לאתר בתוצאות החיפוש. קידום הקישורים לאת בתוצאות החיפוש של גוגל גורם לכניסה לאתר של מחפשים במנועי החיפוש וככל שיהיו יותר ביטוים בהם הקישורים של האתר יופיע במקומות הראשונים כך יהיו יותר אנשים שיכנסו לאתר ויחפשו דברים שהם רוצים. וזה לבסוף יוביל ליצירת לקוחות חדשים.

איך הקידום אורגני עובד?

אין תשובה חד משמעית איך גוגל או כל מנוע חיפוש אחר עובד אך ישנם הרבה דעות של מומחים שקובעים שמנועי החיפוש משנים כל כמה חודשים או שנים את אופן קביעת סדר תוצאות החיפוש. לרוב ריבוי מאמרים באתר מוביל ריבוי כניסות וזה מוביל לדירוג האתר של גוגל ברמה גבוה יותר דבר אשר גורם לקישורי האתר להיות ממוקמים בתוצאות מנועי החיפוש במקום טוב יותר.
איש קידום אורגני מדמה עבור מנועי חיפוש תוצאות טובות יותר על ידי כניסות לאתר מספר פעמים ביום, שיתוף לינקים של אתר ברשתות חברתיות וכך נוצר מצב שמנועי החיפוש מקדמים את הקישור לאתר בסדר הצגת תוצאות החיפוש שלהם.