מיני סייט

מיני סייט הוא אתר קטן, כשמו באנגלית, לרוב הוא מכיל עד חמישה דפים בעל תבנית אחת חיצונית וכמה תבניות פנימיות לחילוק תוכן הדף. מאופיין מאוד לפלטפורמות ישנות אך גם מתאים לפלטפורמות חדשות כמו וויקס וכמובן ניתן ליצור מיני סייט באמצעות מערכת וורדפרס.

פשטות מייני סייט

פשטות בניית אתר מיני סייט נעשה כך שרוב האתר מוכן מראש וללקוח נשאר רק בחור איך לעצב את המבנה מבחינת צבעים או תמונות. כלומר חלקי האתר ומיקומם נקבעו מראש וניתן לבחור היכן להציג פרטים שברצון המשתמש להוסיף. לדוגמה, חלק העליון של האתר מכיל כותרת, תפריט, לוגו וניתן להכניס במיני סייט את האלמנטים הללו בכדי שיווצר אתר קל לגישה. אופן הצגת תוכן הדף לרוב קבוע אך גם בו ניתן לבחור איך לחלק את תוכנו בכדי להציג את התוכן בצורות שונות. כגון שילוב של תמונות או גלריות לצד כמה פסקאות.

מבנה מיני סייט

אין הרבה שוני בין רוב אתרים הקיימים באינטרנט ודרך מקובלת זו למעשה עושה לנו את החיים פשוטים יותר. תפריט אתר לרוב יהיה בחלק העליון ולרוחב הדף, לצידו ימוקם הלוגו של העסק ומתחתיו יופיע תוכנו של הדף. תחתית אתר מכיל פרטים ליצירת קשר עם העסק ותודות עבור חברות אחרות.
חוסר השוני בין אתרים מקל עלינו המשתמשים בבניית מיני סייט, כל שעלינו לעשות הוא לבחור צבעים, תמונות, גודל גופן הכתב ויש לנו תבנית בסיסית לאתר מיני סייט שאיתו ניתן להציג את דפי האתר.

יתרונות מיני סייט

המילה אחת חסכוני. מיני סייט הוא אתר חסכוני משני סיבות: זמן וכסף ששני המאפיינים הללו שזורים זה בזה באופן טבעי. עקב מבנה קבוע תוכלו לחסוך בזמן תכנון האתר ועיצובו. בהתחשב בעובדה שלקוחות חדשים יכולים לבנות בעצמם אתר חדש מסוג מיני סייט יכול לחסוך להרבה אנשים בעלויות של מתכנת או מעצב. מספיק שיש לכם קצת ידע בתפעול בסיסי באינטרנט ועם קצת גישה עיצובית יפה לעיצוב אתר, לקוחות יכולים ליצור מיני סייט בעצמם.

למי מתאים מיני סייט?

עסק שמעוניין להציג את העסק שלו חייב שיהיה לו כמה דרכים לפרסם את עצמו אם זה דרך שלט שתלוי בחזית העסק, כרטיסי ביקור שניתנים מיד ליד או אתר אינטרנט שניתן למצוא אותו במנועי חיפוש, רשתות חברתיות או קישור ישיר. מכל האפשרויות, כמובן יש יותר מאשר מוזכר כאן, אתר אינטרנט יכול להכיל את מרב המידע שיש לעסק לתת כלמור שיתוך מידע. בעל עסק מעוניין לשתף כמה שיותר מידע על עסקו בכדי שלקוחות חדשים יכולים להתרשם ממרכיבי ויכולת העסק. שיתוף מידע זה יכול להוביל ללקוחות חדשים. ככל העסק יכיל יותר מידע, תמונות בגלריות. אז, אם שואלים למי מתאים מיני סייט? התשובה היא לכל בעל עסק שרוצה לפרסם את עסקו באינטרנט בעליות הקמה כמעט ואפסיות.