בחירת ערכת נושא

בחירת ערכת נושא עבור רוב המתחילים יכול ליצור הרבה שאלות וחששות. ישנם אלפי אפשרויות בחינם ובתשלום. כל ערכת הנושא יכולה להראות טובה יותר מאשר אחרת. איך אתם בוחרים את ערכת הנושא הטובה ביותר עבור אתר הוורדפרס? במאמר זה, סוקר דברים שאתם צריך לשקול, כך שתוכל לבחור את ערכת הנושא של אתר הוורדפרס הטוב ביותר עבור האתר שלך.

למה אתם צריכים להיות זהירים בעת בחירת נושא וורדפרס?

וורדפרס משמש ליצירת כל סוג של אתרי אינטרנט. זו הסיבה לכך שכל נושא חותר להגיע שוק שונה. וורדפרס שלך צריך להשלים את התוכן של האתר שלך. לדוגמא, אם אתה יוצר בלוג על נושאים פוליטיים או חברתיים, אז היית רוצה ערכת נושא שמשפר את הקריאות.

ערכות הנושא רבות מגיעיות עם טונות של אפשרויות התאמה אישית. אם לא מקודד כראוי, אפשרויות אלה יכולות להיות קשות לשינוי בערכות נושא או להוסיף תוספים וורדפרס אחרים. ואם לא יהיה אפשרות בערכת נושא אתם תיצטרכו לשלם מפתח כדי לעזור לך.

ישנם ערכות נושא שנראות ממש נהדר אך יכול להפוך את אתר האינטרנט שלך איטי מאוד. אף אחד לא אוהב אתרים איטיים, במיוחד גוגל, אשר מעדיפה לדרוג אתרי אינטרנט מהר יותר במקום טוב יותר.

הפשטות היא הכלל הטוב ביותר בעיצוב

ערכות נושא רבות מגיעות עם המון צבעים, פריסות מורכבות, אנימציות ראוותניות, וכו'… לפעמים ייתכן שתהיו צריכים את הדברים האלה, אבל ברוב המקרים אתם לא באמת צריך את כולם.

חפש נושא שיש לו פריסת תכנון שיסייע לך לתמוך ביעד שלך. זה צריך להיראות טוב אבל טוב מספיק מבלי להתפשר על שימושיות.

ודא כי הסגנון של ערכת הנושא לא מסובכת מדי. מטרת עיצוב האתר היא לסייע למשתמשים למצוא מידע שהם צריכים וזה יעזור לבעלי אתרים להשיג את המטרות שלהם באותו זמן.

אם ערכת נושא נראת נהדר אבל לא עוזר לך להשיג את העסק או מנויים חדשים, אז זה לא ערכת נושא טובה. זה גם לא ערכת נושאה טובה כאשר המשתמשים שלך לא באמת יכולים למצוא את דרכם באתר האינטרנט שלך.

בחירת ערכת נושא רספונסיבית

ערכות נושא רספונסיביות יכולת להתאים את הפריסה שלהם לגדלי מסך שונים. מספר לא מבוטל של תעבורת האינטרנט מופקת ממכשירי ניידים. בהתאם לנושאה של האתר שלך, מספר זה יכול ללכת אפילו להיות גבוה יותר מ -50% של התנועה שלך.

גוגל מקדמת בתוצאות החיפוש שלה אתרים סלולריים ידידותיים. רוב ערכות הנושא הם כבר רספונסיבים כברירת מחדל. אבל יש עדיין מוכרים אשר מוכרים פריסות רוחב קבועות שאינן ניידים ידידותיים בכלל. ודא כי ערכת הנושא שאתם בוחרים עבור אתר האינטרנט שלכם היא סלולרי ידידותי.

הדרך הקלה ביותר לבדוק אם ערכת הנושא היא רספונסיבית או לא היא על ידי שינוי גודל מסך הדפדפן. כאשר אתם משנים את רוחב הדפדפן תוכלו להבחין אם הפריסה של ערכת הנושא מתאים עצמה לרוחב המסך.

בדיקות תאימות דפדפן

המשתמשים שלכם יצפו באתר שלכם באמצעות דפדפנים שונים. ערכת הנושא שלך עשוי להיראות מושלמת על הדפדפן אתה משתמש, אבל יהיו משתמשים יצפו בדפדפנים אחרים שערכת הנושא שבחרת לא מתאימה להם ואז הם יראו ערכת הערכת הנושא לא טוב.

בוני ערכות הנושא עשויים להזכיר את זה באתר האינטרנט שלערכת נושא. אבל אם הם לא מזכירים, ובכל מקרה אתם תמיד צריכים להריץ כמה בדיקות בסיסיות כדי לבדוק את הנושא על דפדפנים שונים כמו Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari, וכו'… כל מה שעליכם לעשות זה להעלות את הערכת הנושא בדפדפנים שונים שיש לכם במחשב ובדוק אם יש תאימות בין הדפדפנים.

תוספים נתמכים

הכוח האמיתי של וורדפרס מגיע עם תוספי הוורדפרס. תוספים אלו מאפשרים לך מגוון רחב מאוד של אפשרויות וכל אתרי וורדפס מכילים תוספים.

אמנם יש שפע של תוספים וורדפרס, חלקם הם תוספים שחייבים להיות בכל אתר. וחלקם הם אופציות להרחבת האפשרויות של ערכת הנושא שלכם.

ודא כי שערכת הנושא שלך תומך בכל התוספים הפופולריים. אם אינך בטוח, בקש ממפתח ערכת הנושא מידע על זה.

ערכות נושא עם תרגום מוכן

מספר רב של אתרי וורדפרס אינם בשפה האנגלית. ייתכן אתם צריכים ליצור אתר אינטרנט בשפה שאינה אנגלית ולכן יש לבדוק את תאימות ערכת הנושא לשפה שלכם וכמו כן לבדוק אם ערכת נושא תומכת בתוסף של ריבוי שפות אם אתם רוצים שבאתר שלכם יהיה יותר משפה אחת.

בוני דף בערכות נושא

בוני עמוד הם תוספי וורדפרס המאפשרים לך ליצור פריסות דף באמצעות גרירה ושחרור ממשק משתמש. בוני דף חשובים כאשר רוצים לעצב דף עם חלקים מרובים בגדלים שונים. כמו כן כאשר בונים דף כזה יש לוודא שהדף שבניתם הוא דף רספונסיבי.

תמיכה עבור ערכת הנושא שלך

חסרון אחד בערכות נושא חינמיות הוא שאין תמיכה מובטחת. בעוד שבערכות נושא בתשלום המפתחים מספקים תמיכה מצוינת. כאשר אין תמיכה אתם בסופו של דבר צריכים לשלם למפתח כדי לפתור את הבעיות הכי הקטנות. ודא כי בחרת ערכת נושא עם תיעוד טוב ואפשרות תמיכה.

בדוק את שערכת הנושא שלך ידידותיות עבור SEO

ערכת הנושא שלך משחק תפקיד מכריע כאשר היא ידידותי SEO. ערכת הנושא שנראות טוב ויכול לייצר HTML המקודד גרוע, זה יכול להשפיע על ביצועי האתר שלך במנועי חיפוש. זה יכול להיות קשה למתחילים כדי לנתח את קוד המקור של נושא בכוחות עצמם. זו הסיבה מדוע מפתחי ערכות נושא רבים יודיעו לך שהדפים שלהם מותאמים עבור קידום.

אתה יכול לבדוק את הדפים עם כלי שנקרא W3C. שים לב כאשר כלי W3C מיפיק אזהרות רבות. במקרה זה יש לשקול שוב את הבחירה בערכת הנושא.

בדוק דירוגים וסקירות עבור ערכת נושא

אינדיקטור נוסף ומוצק של האיכות ערכת הנושא זה הדירוגים וסקירות שמספקים משתמשים. אם ערכת הנושא נמכר בשוק מצד שלישי, אז תראה את הביקורות של לקוחות. עבור ערכות נושא חינמיות, תוכלו למצוא את סעיף דירוגים ממש מתחת כפתור ההורדה. זה יראה במספר ביקורות וכוכבים שיימסרו על ידי המשתמשים. אם תלחץ על 5 כוכבים, ואז זה יראה לך את כל הביקורות שהעניקו נושא 5 כוכבים.

קרא את כל הביקורות נושא ודירוגים על ידי משתמשים אחרים. כמעט כל ערכות נושא יכולה לקבל כמה ביקורות רעות. אבל אם במספר הביקורות הרעות הוא גבוה באופן חריג, אז אתה צריך לקרוא אותם בקפידה.