אודות

WPDD בונה אתרים במערכת וורדפרס שמותאמים למנועי החיפוש, מעוצבים בעיצובים יצירתיים וחדשניים. WPDD מבינה את צורכי הלקוח ויודעת להתאים את האתר לעסק. הייחודיות שלנו היא שקיפות, הבנה והתאמה. לכל לקוחותינו אנחנו מסבירים את יכולות האתר לספק למשתמשים חווית גלישה מהנה ומועילה.

בחברה יש מנהלי פרויקטים, מעצבים, מתכנתים, כתבים מקדמים ברשתות חברתיות במנועי חיפוש. החברים הללו יתנו לכל לקוח את השירות אשר מתאים לדרישות של העסק אשר הוא מנהל. לכל עסק יש לו את נישה הוא צריך לשפר בכדי להביא יותר לקוחות, אנשי החבר מתמצאים למגוון רחב של תחומים שיכולים לתת לכל עסק את השירות שהוא צריך.

מתכנתי האתרים מפתחים אתרים שהם מותאמים לניידים בכל הסוגים. התכנות כולל גם התאמה למנועי חיפוש כך האחרי הסבר קצר ללקוח הלקוח יכול לקדם בעצמו את האתר וכך להגדיל את החשיפה שלו לעולם האינטרנט בצורה זולה יותר. כמו כן החברה מספק אנשי תוכן שיכולים לכתוב עבור הלקוח תכנים שמתאים לעסק או לפי הדרישה שלו תוכן זה יכול להזניק כל אתר למקומות מובילים במנועי החיפוש. התוכן שנכתב בסגנון מאמר חייב להיות מנוסך בצורה ברורה ומובנת, איכול הכתיבה משפיע רבות על הקידום של האתר או פוסט בכל מקום שכותבים אותו.

מעצבי האתרים מעצבים בגישה חדישה ואיכותית אשר יכולים לתת לכם אתר באיכות גבוה. איכות האתר נמדד למעשה בכמות הגולשים אשר נשארים באתר ועוברים לקרוא בו תוכן אחר כך שאתר שמעוצב באיכות נמוכה לרוב יכול לגרום אנשים לקבל רושם שגויי עבור העסק היות והגולש לא רואה דבר מבלבד המסך שלו יש להעביר לגולש את האתר יפה שמעוצב ברמה גבוה ישתקף לו את רמה העסק אשר הוא רוצה לראות. עיצוב יפה לרוב מניע אנשים ליצור קשר עם העסק דרך טלפון או השארת פרטים בטפסי האתר.

קידום במנועי חיפוש הוא נושא שדורש הרבה ניסיון. מקדמי האתרים שלנו מנוסים ויכולים בידע שרכוש לקדם כל אתר בהתאם ליכול של הלקוח מבחינה כספית מכיוון שקידום במנועי חיפוש דורש הרבה זמן. זמן זה נמדד לא בימים ולא בשבועות, לרוב קידום אתר לוקח כמה חודשים ואם האתר חדש קידום האתר יכול להימשך יותר משנה בכדי להביא את האתר לתוצאות מובילות במנועי החיפוש. קידום העסק גם כולל קידום ברשתות חברתיות. כידוע פייסבוק היינה הרשת חברתי המובילה ביותר בארצנו ובעולם כלל. לא בכאדי היא מדורגת האתר השני הכי מוביל בעולם (האתר הראשון הוא גוגל). פרסום פוסטים רשתות החברתיות יכולים להיות גורם משפיע אנשי הקידום שלנו יכול לעשות לעסק פרסום יומי בכדי בעסק יפורסם גם ברשתות חברתיות כמו לינקאין, טוויטר, גוגל פלוס ואיסטגרם.

ארגון וסדר הם הבסיס לכך הכל יעובר בצורה מעולה כך שמנהלי הפרויקטים אשר משקעים לילות כימים דואגים שכל אנשי המקצוע יקבלו את ההנחיות המתאימות. באחריותם אפיון אתר מול הלקוח והעברת המשימות אל אנשי המקצוע שצריכים בכדי יישם כל פרויקט אשר מתקבל. כמו כן הם גם אנשי הקשר של הלקוחות כך שאם יש צורך בשינוי הוספה או מחיקה יש לפנות אל מנהלי הפרויקטים והם ידאגו לכך הכל יעשה.

חברת WPDD אוהבת את לקוחותיה ולכן הם מקבלים תמיד מעל ומעבר ממה שהם מצפים.